Aulona - Set fire to the rain | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

Смотреть онлайн

Опубликовано: 2018-02-09
Продолжительность: 02:00
Aulona këndon këngën 'Set fire to the rain' të Adele
The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni spektaklin?
THE VOICE KIDS ALBANIA - SOCIAL MEDIA
ÇFARË ËSHTË "THE VOICE KIDS ALBANIA"
"The Voice" mban firmën e "Talpa International Productions" dhe promovon zërat më të mirë të muzikës së lehtë, që duan të lançohen në tregun muzikor. Ky kompeticion bazohet vetëm tek "zëri" i konkurrentit, gjë që e bën të dallojë nga formatet e tjera në botë.